KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145323
nr 1414 5323
Oidentifierad konstnär. Signerad K Eriksson, Solnedgång över havet. Olja på duk, 26x34, yttermått inklusive ram: 39x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:39:20
100 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr